Privatumo politika

 

Ši elektroninė parduotuvė "Natūralu, gražu, sveikia" priklauso ir yra administruojama UAB "Aloteksa", kuri įsikūrusi Birštone, Lietuvoje.

UAB "Aloteksa" garantuoja, kad jūsų asmeninė ir užsakymo informacija bus kokybiškai apsaugota. Prašome perskaityti žemiau pateiktą mūsų privatumo politiką, kad galėtumėte geriau susipažinti, kaip mes naudojame ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Kai jūs užsiregistruojate ar patvirtinate užsakymą mūsų tinklalapyje, jūs automatiškai sutinkate, kad mes naudosime jūsų pateiktą informaciją remiantis šia politika.

UAB "Aloteksa" pasilieka teisę bet kada keisti ar atnaujinti šį pareiškimą. Patariame jums kartkartėmis apsilankyti šiame puslapyje, kad galėtumėte sekti pakeitimus.

1. Informacija, kurią mes surenkame.

Jūsų apsilankymo tinklalapyje, registracijos ar užsakymo patvirtinimo metu, jūs galite būti paprašytas įvesti tam tikrą asmeninę informaciją apie save, įskaitant jūsų vardą, adresą, telefoną ir el.pašto adresą. Jeigu apmokėjimui naudosite PayPal sistemą, jūsų gali paprašyti pateikti ir savo kredito ar debeto kortelės duomenis.


Be to, mes atsižvelgiame į informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų tinklalapiu bei informaciją apie jus, kurią gauname iš jūsų siunčiamų žinučių ar el.laiškų mums.


2. Informacijos panaudojimas.

Jūsų patiekiama informacija mums leis suteikti jums galimybę pilnai naudotis mūsų tinklalapiu ir pristatyti jūsų užsakytas prekes. Taip pat tai suteiks mums galimybę išsiųsti jums užsakymų sąskaitas ir susisiekti su jumis dėl jūsų užsakymų. Jūsų informacija taip pat bus naudojama ir analizuojama tam, kad mes galėtume geriau administruoti, stiprinti ir plėsti mūsų verslą bei aptarnavimo kokybę.

Be to, jūsų pateikta informacija gali būti panaudota susisiekti su jumis ir sužinoti jūsų nuomonę apie mūsų teikiamas paslaugas bei kartkartėmis pranešti apie svarbius pokyčius mūsų tinklalapyje. Su jūsų sutikimu jūsų asmeninė informacija gali būti panaudota informuoti jus el.paštu apie mūsų siūlomas prekes ir paslaugas, kurios galbūt sudomintų jus. Jeigu ateityje jūs apsigalvotumėte ir daugiau nenorėtumėte, kad su jumis susisiektumėme, būtinai mus apie tai informuokite.

Mes nekaupiame jokių klientų finansinių detalių (kredito ar debeto kortelių duomenų).


3. Jūsų informacijos atskleidimas.

Tam, kad galėtumėme įvykdyti tam tikrus veiksmus, kurie sutinka su šiame pareiškime išdėstytais nutarimais arba yra jūsų patvirtinti, jūsų pateikta informacija gali būti atskleista trečioms šalims, kurių kai kurios nėra Europos Ekonomikos Zonoje. Šios trečiosios šalys dirba mūsų naudai: apdoroja informaciją, įvykdo ir pristato užsakymus bei kredito kortelių apmokėjimus. Mes taip pat galime perduoti bendrą informaciją apie mūsų tinklalapio naudojimą trečiosioms šalims, bet ši informacija neturės jokių duomenų, iš kurių būtų galima jus identifikuoti.

Galiausiai, jeigu mūsų bendrovė susijungs su arba bus parduota kitai bendrovei, jūsų informacija gali būti perduota mūsų naujiems partneriams ar savininkams.


Be jūsų sutikimo informacija apie jus nebus kitaip dalinama, parduodama ir atskleista, nebent to reikalaus įstatymas.


4. Saugumas.

Mes esame pasiryžę užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi. Tam, kad išvengtumėme neteisėto priėjimo prie informacijos ar jos atskleidimo, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti ir apginti internete surinktą informaciją.