Bendrosios įmonės internetinės prekybos taisyklės

 

1. Pradžia.

1.1. Dauguma informacijos mūsų tinklalapyje yra laisvai prieinama ir nereikialauja vartotojo registracijos. Jūsų bus paprašyta pateikti savo detales ir užregistruoti vartotoją, jeigu norėsite patvirtinti savo užsakymą.

1.2. Mes pasiliekame teisę keisti ir atnaujinti šias taisykles. Rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame puslapyje, kad galėtumėte susipažinti su naujausiais prekybos taisyklių, kuriomis esate susaistytas, pakeitimais. Kai kurie punktai šiose taisyklėse gali būti anuliuoti, jeigu tam tikruose šio tinklalapio puslapiuose specialūs pateikti nurodymai jiems prieštarauja.


2. Užsakymas,

2.1. Jūs galite užsakyti mūsų prekes naudodamiesi internetiniu atsiskaitymo procesu. Vienoje iš atsiskaitymo dalių turėsite galimybę patikrinti savo užsakymą ir ištaisyti klaidas. Mes atsiųsime jums užsakymo patvirtinimą, kuriame bus įvardytos jūsų užsakytos prekės.

2.2. Mes patvirtiname jūsų užsakymą, kai išsiunčiame jūsų užsakytas prekes. Užsakymo patvirtinimą gausite el.paštu. Pirkimo kontraktas yra sudaromas ir įsigalioja kai tiktai mes išsiunčiame jūsų užsakymą, nebent ankščiau būtume jums pranešę, jos jūsų užsakymo nepriimame, arba jeigu jūs atšaukėte savo užsakymą.

2.3. Mes pasiliekame teisę atsisakyti priimti jūsų užsakymą:

(a) kai užsakytų prekių nėra sandėlyje;

(b) kai mes negalime gauti leidimo jūsų apmokėjimui;

(c) jei įvyko klaida nurodant prekės kainą ar aprašymą;

(d) jei jūs neatitinkate šiose taisyklėse nurodytų kriterijų.


3. Kainos.

3.1. Visos kainos nurodytos su einamo tarifo PVM mokesčiu (kur galioja). Mes pasiliekame teisę rodyti kainas be PVM mokesčio, tačiau tokiu atveju PVM mokestis bus nurodytas atskirai ir įtrauktas į bendrą sumą.

3.2. Tinklalapyje nurodytos kainos yra nuolat peržiūrimos ir gali būti keičiamos mūsų nuožiūra. Jūsų užsakymo patvirtinimas nurodys galutinę jūsų pirkinių kainą.


4. Užsakymo atšaukimas ir prekių grąžinimas.

4.1. Jeigu norite atšaukti savo užsakymą:

(a) praneškite mums apie tai el.paštu prieš mums išsiunčiant jūsų užsakymą;

(b) jei užsakymas jau išsiųstas, prekes galite grąžinti pagal 4.2. punktą.

4.2. Jūs galite grąžinti iš mūsų užsisakytą prekę dėl bet kokios priežasties, informuodami mus apie tai per 7 dienas nuo prekių pristatymo dienos, ir mes suteiksime jums pilną pinigų grąžinimą arba pakeisime į kitą prekę. Išlaidos, patirtos grąžinant prekę, padengtos nebus.

4.3. Kai tik gausime jūsų grąžintą prekę, mes jums grąžinsime užsakymo metu sumokėtą sumą arba, jūsų pageidavimu, pakeisime ją į kitą tos pačios vertės prekę.

4.4. Teisės į prekės grąžinimą, nurodytos 4.3. punkte, nebus galiojančios jei:

(a) grąžinama prekė buvo panaudota;

(b) grąžinama prekė buvo pagaminta jums pagal specialų užsakymą.

Atvejai, nurodyti punkte 4.4., nepažeidžia jūsų įstatymo teisių.


5. Licensijos.

5.1. Jums leidžiama spausdinti ar atsisiųsti ištraukas iš šio tinklalapio asmeniniam naudojimui, jeigu:

(ą) jokie šio tinklalapio dokumentai ar susiję vaizdai nebus jokiais būdais pakeisti.

(b) jokie šio tinklalapio vaizdai ir nuotraukos nebus naudojamos atskirai nuo susijusio teksto; ir

(c) bet kada naudojant šią informaciją bus nurodyta, jog ji paimta iš šio tinklalapio.

5.2. Jokia šio tinklalapio dalis negali būti publikuojama ar laikoma kitame tinklalapyje arba įtraukta į bet kokią viešą ar privačią duomenų atsisiuntimo sistemą be mūsų raštiško sutikimo.


6. Priėjimas prie tinklalapio.

6.1. Mes stengiamės, kad šis tinklalapis būtų prieinamas 24 valandas per parą, tačiau mes nesame atsakingi jeigu dėl kokios nors priežasties bet kuriuo laiku tinklalapis yra nepasiekiamas.

6.2. Dėl sistemos klaidos, remonto darbų, pertvarkymo ar kitos mūsų nekontroliuojamos priežasties, priėjimas prie šio tinklalapio gali būti laikinai ir be jokio įspėjimo sustabdytas.


7. Lankytojų duomenys ir elgesys.

7.1. Bet kokia informacija (išskyrus jūsų asmeninę informaciją, kurią apibrėžia mūsų Privatumo politika), kurią įkeliate ar paliekate mūsų tinklalapyje yra laikoma nekonfidencialia ir nenuosavybine. Mes neturime jokių įsipareigojimų dėl šios informacijos naudojimo. Mes galime laisvai kopijuoti, atskleisti, dalinti, įtraukti ir kitaip naudoti tokią informaciją ir kitą panašią medžiagą, nuotraukas, garsus, tekstą komerciniais ir nekomerciniais tikslais.

7.2. Jums draudžiama įkelti ir rašyti mūsų tinklalapyje informaciją:

(a) kuri yra grasinanti, įžeidžianti, nepadori, netinkama, maištinga, agresyvi, pornografinė, priekabiaujanti, galinti sukelti rasinę neapykantą, diskriminuojanti, skandalinga, kurstanti, šventvagiška, pažeidžianti konfidencialumą, pažeidžianti privatumą arba galinti sukelti nepasitenkinimą ar nepatogumą.

(b) kuriai naudoti neturite visų reikalingų teisių, licensijų ir sutikimų;

(c) kuri sukelia ar skatina tokį elgesį, kuris gali būti laikomas kriminaliniu pažeidimu, prieštarauja įstatymams ar kėsinasi į trečiųjų šalių teises, Lietuvą ar bet kokią kitą pasaulio šalį.

(d) kuri yra techniškai kenksminga (įskaitant, be išlygų, kompiuterinius virusus, logines bombas, Trojos arklius, kirminus, kenksmingus komponentus, iškraipytus duomenis ar kitą žalingą programinę įrangą ar duomenis)

7.3. Jums negalima netinkamai vartoti tinklalapio (įskaitant, be išlygų, įsibrovimą į duomenų bazę)

7.4. Bet kokie 7.2. ir 7.3. punktų pažeidimai gali nukeliauti iki teisinių sprendimų ar teismo.


8. Informacijos atnaujinimas.

8.1. Mes stengiamės, kad informacija šiame tinklalapyje būtų teisinga, tačiau negalime visiškai garantuoti, kad informacija yra tiksli ir užbaigta. Mes pasiliekame teisę keisti bet kokią šio tinklalapio informaciją, produktų aprašymus ir kainas be išankstinio įspėjimo. Informacija šiame tinklalapyje gali būti pasenusi ir mes neįsipareigojame jos atnaujinti.